Modulinių pastolių nuoma

Modernūs moduliniai pleištiniai pastoliai leidžia pasiekti aukščius, kuriuose sudėtinga dirbti su fasadiniais pastoliais. Moduliniai pastoliai puikiai tinka apvalių objektų, tarp kurių – bokštai, katilai, įvairūs rezervuarai, apstatymui. Dažnai naudojami rekonstruojant bažnyčių bokštus. Taip pat naudojami scenų, tribūnų surinkimui, o viduje – lubų renovacijos darbams atlikti.

Moduliniai pastoliai yra pilnai suderinami su fasadiniais, t.y. tie patys konstrukcijos elementai gali būti naudojami tiek fasadinių, tiek modulinių pastolių įrengimui.

Su moduliniais pleištiniais pastoliais galite spręsti sudėtingiausias užduotis:

  • Dengti pastoliais sferinės ar cilindrinės formos objektus (bokštus, katilus, rezervuarus ir kt.);
  • Vykdyti statybos darbus objektuose, kuriuose gausu technologinių įrenginių ir vamzdynų (naftos perdirbimo gamyklos, laivų statyklos);
  • Atskirai statyti bokštinius pastolius ir naudoti juos kaip atramas (laivų statyba, energetika);
  • Statyti pakabinamas aikšteles restauravimo ir remonto darbams atlikti;
  • Naudoti scenų ar tribūnų įrengimui;
  • „Rotax“ moduliniai pastoliai yra suderinami su dauguma pastolių sistemų;
  • Elementai pagaminti iš labai tvirtų ir lengvų medžiagų;
  • Pasižymi paprastu montavimu.

Moderni pleištinių – modulinių pastolių sistema „Rotax“ pakeitė anksčiau populiarius įmaučių pastolius. Jos pagrindas – pleištinis sujungimas. Jų stovuose kas 0,5 m yra išdėstyti lėkštės formos mazginiai elementai su 8 montavimo kiaurymėmis. Jos turi griežtai apibrėžtą formą, išdėstymo vietas. Įstatant specialų pleištinį užspaudimą, esantį rygelių, jungčių, įstrižainių ir kitų konstrukcijų galuose, į stovo lėkštės pavidalo elementą, gaunamas standus ir patikimas sujungimas. Toks jungimo būdas leidžia formuoti erdvines konstrukcijas, o įvairaus ilgio rygeliai padeda formuoti reikiamą pastolių tinklą. Rygeliai yra 0,73, 1,09, 1,57, 2,07, 2,57 ir 3,07 metrų ilgio, o tai dar vienas sistemos pranašumas, nes galima panaudoti rėminių pastolių konstrukcinių elementų dalis (sijas, sraigtines atramas, klojinius ir kt.).